Літня шина Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W 235/45 R18 98 W 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Усі ціни 28 →Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W XL | 3 160 грн. |
Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W XL | 3 060 грн. |
Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W | 3 330 грн. |
Orium Ultra High Performance (235/45R18 98W) | 3 016 грн. |
Летние шины Orium UHP 235/45 ZR18 98W XL 1001176022 | 3 102 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Ціни на Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W |
---|---|---|---|---|
Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98W | від 2 919 грн. | 28 пропозицій | ||
Orium Ultra High Performance 235/45 R18 98Y | від 3 240 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →