Литий диск Angel Turismo 820 8x18/4x100 ET42 DIA72,6
від 4 236 до 4 654 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Angel Turismo 820 5
Характеристики
Angel Turismo 820 8x18/4x100 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Turismo 820 8x18/4x100 ET42 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Angel Turismo R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6 (BD) 1001186688 | 4 475 грн. |
Angel Turismo 820 8x18 4x100 ET42 DIA72.6 BD | 4 289 грн. |
Диски Angel Turismo 8x18 4x100 ET42 DIA72,6 (BD) | 4 267 грн. |
Angel Turismo 820 8x18 4x100 ET42 DIA72.6 BD | 4 430 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Turismo 820 BD R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6 | 4 407 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі