Зимова шина Orium Winter 195/60 R15 88T
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Winter 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Winter 195/60 R15 88T
Усі ціни 25 →Шина Orium Winter 195/60 R15 88T | 2 080 грн. |
Orium Winter 195/60 R15 88T | 2 106 грн. |
Orium Winter 195/60 R15 88T | 2 392 грн. |
Зимние шины Orium Winter 195/60 R15 88T 1001187621 | 2 194 грн. |
Orium Winter (195/60R15 88T) | 2 107 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив гуму тому, що була така ж літня і всі кажуть, що її виробляє піреллі. По снігу та сніговій каші їде і в принципі по льоду теж їде на швидкості близько 120 км. на годину машина плаває на всі боки. У мене повний привод і щоб розуміти як вона веде себе на інші машини я не знаю, але думаю, що буде поводитися гідно Низька шумність і прохідність низька ціна, але якщо додати гривень 200-300 можна взяти і повноцінну піреллі Плаває на швидкості, по снігу та льоду дуже погано гальмує користуюся Orium Winter 195/65 R15 95T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Orium Winter 195/60 R15 88T
Ціни на Orium Winter 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Orium Winter 195/60 R15 88H | від 2 398 грн. | 6 пропозицій | ||
Orium Winter 195/60 R15 88T | від 1 961 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →