Зимова шина Kormoran Snow 195/60 R15 88T
Відео 18Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Snow 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Snow 195/60 R15 88T
Усі ціни 30 →Kormoran Snow 195/60 R15 88T | 2 144 грн. |
Kormoran Snow 195/60 R15 88T | 2 340 грн. |
Kormoran Snow (195/60R15 88T) | 2 091 грн. |
Зимние шины Kormoran Snow 195/60 R15 88T 1001189066 | 2 200 грн. |
KORMORAN Snow 195/60R15 88T | 2 235 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →