Зимова шина TIGAR Winter 195/60 R15 88T
Відео 17Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR Winter 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR Winter 195/60 R15 88T
Усі ціни 30 →Tigar Winter 195/60 R15 88T | 2 047 грн. |
Tigar Winter 195/60 R15 88T | 2 257 грн. |
Tigar Winter (195/60R15 88T) | 2 034 грн. |
Зимние шины Tigar Winter 195/60 R15 88T 1001183905 | 2 160 грн. |
Зимова шина TIGAR Winter 195/60R15 88T | 1 996 грн. |
ще 20 пропозицій
перший сезон на шинах. авто MITSUBISHI LANSER X ціна. сьогодні їздив глибоким снігом, тягне чудово, перемети проходить на ура. по сніговій каші авто рухається без проблем. з місця авто рушає впевнено. поки не виявив користуюся TIGAR Winter 205/55 R16 94H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →