Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Смарт кільця   /   Oura

Смарт кільце Oura Ring Gen4 13

Фото - Смарт кільце Oura Ring Gen4 13
Відео 7Фото 12
Oura Ring Gen4 13
Колір
Розмір
22.3 мм, 69.5 EU, 13 США
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Можливі вимірювання
пульсометр
варіабельність серцевого ритму (HRV)
рівень кисню у крові
температура тіла
кількість кроків
витрата енергії (калорії)
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Спортивні режими
Час роботи
8 днів
Матеріал корпуса
титан
Захист від води
100 WR / 10 ATM
Ширина
7.9 мм
Товщина
2.88 мм
Офіційний сайт
ouraring.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Смартгодинник чи розумне кільце: що краще?Розбираємося, які функції виконують смарт-кільця, чим вони відрізняються від розумних годинників і чи можуть їх замінити.

Купити Oura Ring Gen4 13

Розумне кільце Oura Ring 4 Gold (Size 13) JZ90-54216-13

Розумне кільце Oura Ring 4 — максимум технологій у мінімальному форматі Oura Ring 4 — це не просто аксесуар, а компактний та надточний трекер здоров'я, захований у стильний титановий корпус. Воно розроблено для тих, хто цінує мінімалізм, але не готовий поступатися функціональність. Кільце синх... щеронізується зі смартфоном через Bluetooth і дозволяє переглядати
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
23 922 грн.

Oura Смарт-кільце Oura 4 Ceramic Size 13 Cloud

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
28 199 грн.

Розумне кільце Oura Ring 4 Rose Gold (Size 13) JZ90-54219-13

Розумне кільце Oura Ring 4 — максимум технологій у мінімальному форматі Oura Ring 4 — це не просто аксесуар, а компактний та надточний трекер здоров'я, захований у стильний титановий корпус. Воно розроблено для тих, хто цінує мінімалізм, але не готовий поступатися функціональність. Кільце синх... щеронізується зі смартфоном через Bluetooth і дозволяє переглядати
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Поскаржитись

Oura Смарт-кільце Oura 4 Ceramic Size 13 Tide

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Oura Ring Gen4 13

Модификації Oura Ring Gen4 13

Ціни на Oura Ring Gen4 13
Oura Ring Gen4 5 від 10 299 грн.20 пропозицій
Oura Ring Gen4 6 від 16 172 грн.58 пропозицій
Oura Ring Gen4 7 від 13 125 грн.69 пропозицій
Oura Ring Gen4 8 від 12 369 грн.99 пропозицій
Oura Ring Gen4 9 від 11 000 грн.117 пропозицій
Oura Ring Gen4 10 від 9 999 грн.118 пропозицій
Oura Ring Gen4 11 від 12 599 грн.85 пропозицій
Oura Ring Gen4 12 від 16 640 грн.60 пропозицій
Oura Ring Gen4 13 від 23 922 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 14 від 23 922 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 15 від 13 125 грн.14 пропозицій
Відеоогляди