Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Смарт кільця   /   Oura

Смарт кільце Oura Ring Gen4 8

Фото - Смарт кільце Oura Ring Gen4 8
Відео 7Фото 12
Oura Ring Gen4 8
Колір
Розмір
18.2 мм, 56.5 EU, 8 США
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Можливі вимірювання
пульсометр
варіабельність серцевого ритму (HRV)
рівень кисню у крові
температура тіла
кількість кроків
витрата енергії (калорії)
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Спортивні режими
Час роботи
8 днів
Матеріал корпуса
титан
Захист від води
100 WR / 10 ATM
Ширина
7.9 мм
Товщина
2.88 мм
Офіційний сайт
ouraring.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Смартгодинник чи розумне кільце: що краще?Розбираємося, які функції виконують смарт-кільця, чим вони відрізняються від розумних годинників і чи можуть їх замінити.

Купити Oura Ring Gen4 8

Усі ціни 114 →

Смарт-кільце Oura Ring 4 Gold Size 8 (JZ90-54216-08) JZ90-54216-08

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
20 819 грн.

Oura Ring 4 Ceramic Petal Size 8 (JZ90-57459-08)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
18 399 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Silver Size 8 (JZ90-54217-08)

Комплектація товару Смарт-кільце Oura Ring 4, зарядна док-станція (відповідного розміру), кабель USB-C, документація. Осн... щеовна інформація Oura Ring 4 — це найбільш технологічна та естетична розумна каблучка 2026 року, створена для безперервного біометричного моніторингу без візуального шуму класичних годинників. Виконана в цілісному титановому корпусі, вона стає частиною вашого стилю,
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
15 899 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Black Size 8 -

Новий рівень турботи про себеУ сучасному світі важливо не просто бути активною, а й уважно ставитися до свого тіла. Смарт-кіл... щеьце Oura Ring 4 — це персональний помічник, який допоможе вам глибше зрозуміти власний організм. Воно аналізує сон, активність, серцевий ритм, температуру тіла та багато інших показників, аби ви могли жити у гармонії зі своїм біоритмом.Його елегантний дизайн
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
15 999 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Stealth Size 8 (JZ90-54218-08)

Смарт-кільце Oura Ring 4 Stealth Size 8 (JZ90-54218-08) — це сучасний носимий гаджет, створений для точного контролю фізичног... щео стану та відстеження щоденної активності. Завдяки ультралегкій конструкції, преміальним матеріалам і непомітній формі кільце підходить для постійного носіння, забезпечуючи збір важливих показників без дискомфорту. Вбудовані сенсори аналізують пульс, варіабельність серцевого ритму, рівень стресу, температуру тіла, насичення крові киснем та якість сну. Дані синхронізуються зі смартфоном, забезпечуючи зручну статистику й персональні поради для покращення самопочуття. Міцний корпус має високий рівень водозахисту, що дозволяє використовувати аксесуар під час тренувань, плавання та активного способу життя. Завдяки оптимізованому енергоспоживанню кільце працює кілька днів без підзарядки, а зарядна станція забезпечує швидке відновлення енергії. Це ідеальний інструмент для тих, хто прагне глибокого аналізу власного здоров’я та балансу між активністю і відпочинком.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
25 878 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Oura Ring Gen4 8

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Oura Ring Gen4 8

Ціни на Oura Ring Gen4 8
Oura Ring Gen4 4 від 23 049 грн.2 пропозиції
Oura Ring Gen4 5 від 10 299 грн.30 пропозицій
Oura Ring Gen4 6 від 16 219 грн.76 пропозицій
Oura Ring Gen4 7 від 12 449 грн.80 пропозицій
Oura Ring Gen4 8 від 12 369 грн.114 пропозицій
Oura Ring Gen4 9 від 11 000 грн.133 пропозиції
Oura Ring Gen4 10 від 9 999 грн.136 пропозицій
Oura Ring Gen4 11 від 12 049 грн.102 пропозиції
Oura Ring Gen4 12 від 15 363 грн.71 пропозиція
Oura Ring Gen4 13 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 14 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 15 від 13 125 грн.14 пропозицій
Відеоогляди