Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Смарт кільця   /   Oura

Смарт кільце Oura Ring Gen4 5

Фото - Смарт кільце Oura Ring Gen4 5
Відео 7Фото 12
Oura Ring Gen4 5
Колір
Розмір
15.7 мм, 49 EU, 5 США
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Можливі вимірювання
пульсометр
варіабельність серцевого ритму (HRV)
рівень кисню у крові
температура тіла
кількість кроків
витрата енергії (калорії)
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Спортивні режими
Час роботи
8 днів
Матеріал корпуса
титан
Захист від води
100 WR / 10 ATM
Ширина
7.9 мм
Товщина
2.88 мм
Офіційний сайт
ouraring.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Смартгодинник чи розумне кільце: що краще?Розбираємося, які функції виконують смарт-кільця, чим вони відрізняються від розумних годинників і чи можуть їх замінити.

Купити Oura Ring Gen4 5

Усі ціни 30 →

Смарт-кільце Oura Ring 4 Gold Size 5 (JZ90-54216-05) JZ90-54216-05

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
22 979 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Petal Size 5 (JZ90-57459-05)

Комплектація товару Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic, зарядна док-станція (відповідного розміру), кабель USB-C, документац... щеія. Основна інформація Oura Ring 4 Ceramic — це ексклюзивне поєднання високих технологій 2026 року та витонченого ювелірного мистецтва. Виконана в унікальному керамічному корпусі, ця каблучка пропонує найглибший аналіз фізіології людини в найбільш непомітному форматі.
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
20 739 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Rose Gold Size 5 (JZ90-54219-05)

Oura Ring 4 - розумна каблучка для цілодобового моніторингу сну, відновлення й активності, виконана в цілісному титановому ко... щерпусі з втопленими датчиками для щільнішої посадки і стабільнішого контакту зі шкірою. В Oura Ring 4 використовується платформа Smart Sensing з 18 сигнальними каналами і багатохвильовою PPG-системою, яка безперервно вимірює пульс і варіабельність серцевого ритму (HRV), а
Easybay.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
20 469 грн.

Розумне кільце Oura Ring 4 Brushed Silver (Size 5) JZ90-54220-05

Розумне кільце Oura Ring 4 — максимум технологій у мінімальному форматі Oura Ring 4 — це не просто аксесуар,... щеа компактний та надточний трекер здоров'я, захований у стильний титановий корпус. Воно розроблено для тих, хто цінує мінімалізм, але не готовий поступатися функціональність. Кільце синхронізується зі смартфоном через Bluetooth і дозволяє переглядати
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
20 576 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Rose Gold Size 5 (JZ90-54219-05) (Open Box) (JZ90-54219-05)

Як підібрати розмір смарт-кільця Oura Ring 4 Виберіть палець — кільце Oura Ring 4 можна носити на будь-якому пальці. Для... щезабезпечення оптимальної роботи ми рекомендуємо носити його на вказівному, ...
Техно ЇжакЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 299 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Oura Ring Gen4 5

Модификації Oura Ring Gen4 5

Ціни на Oura Ring Gen4 5
Oura Ring Gen4 4 від 23 049 грн.2 пропозиції
Oura Ring Gen4 5 від 10 299 грн.30 пропозицій
Oura Ring Gen4 6 від 16 219 грн.76 пропозицій
Oura Ring Gen4 7 від 12 449 грн.80 пропозицій
Oura Ring Gen4 8 від 12 369 грн.114 пропозицій
Oura Ring Gen4 9 від 11 000 грн.133 пропозиції
Oura Ring Gen4 10 від 9 999 грн.136 пропозицій
Oura Ring Gen4 11 від 12 049 грн.102 пропозиції
Oura Ring Gen4 12 від 15 363 грн.71 пропозиція
Oura Ring Gen4 13 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 14 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 15 від 13 125 грн.14 пропозицій
Відеоогляди