Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Смарт кільця   /   Oura

Смарт кільце Oura Ring Gen4 7

Фото - Смарт кільце Oura Ring Gen4 7
Відео 7Фото 12
Oura Ring Gen4 7
Колір
Розмір
17.4 мм, 54 EU, 7 США
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Можливі вимірювання
пульсометр
варіабельність серцевого ритму (HRV)
рівень кисню у крові
температура тіла
кількість кроків
витрата енергії (калорії)
відстеження сну
рівень стресу
жіночий календар
Спортивні режими
Час роботи
8 днів
Матеріал корпуса
титан
Захист від води
100 WR / 10 ATM
Ширина
7.9 мм
Товщина
2.88 мм
Офіційний сайт
ouraring.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Смартгодинник чи розумне кільце: що краще?Розбираємося, які функції виконують смарт-кільця, чим вони відрізняються від розумних годинників і чи можуть їх замінити.

Купити Oura Ring Gen4 7

Усі ціни 82 →

Смарт-кільце Oura Ring 4 Silver Size 7 (JZ90-54217-07) JZ90-54217-07

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
18 479 грн.

Oura Ring 4 Ceramic Midnight Size 7 (JZ90-57455-07)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
15 700 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Midnight Size 7 (JZ90-57455-07)

Комплектація товару Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic, зарядна док-станція (відповідного розміру), кабель USB-C, документац... щеія. Основна інформація Oura Ring 4 Ceramic — це ексклюзивне поєднання високих технологій 2026 року та витонченого ювелірного мистецтва. Виконана в унікальному керамічному корпусі, ця каблучка пропонує найглибший аналіз фізіології людини в найбільш непомітному форматі.
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
15 599 грн.

Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Midnight Size 7 (JZ90-57455-07)

Oura Ring 4 - розумна каблучка для цілодобового моніторингу сну, відновлення й активності, виконана в цілісному титановому ко... щерпусі з втопленими датчиками для щільнішої посадки і стабільнішого контакту зі шкірою. В Oura Ring 4 використовується платформа Smart Sensing з 18 сигнальними каналами і багатохвильовою PPG-системою, яка безперервно вимірює пульс і варіабельність серцевого ритму (HRV), а
Easybay.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 807 грн.

Oura Ring 4 Black Size 7 (JZ90-54144-07)

Бренд: Oura; Линейка: Ring 4; Размер кольца: 7; Ширина, мм: 7.9; Толщина, мм: 2.88; Масса, г: 3.8; Цвет: черный; Материал кор... щепуса: титан; Водозащита, глубина/ATM: 10; Рабочая температура, °C: от -10 до 52
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
13 125 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Oura Ring Gen4 7

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Oura Ring Gen4 7

Ціни на Oura Ring Gen4 7
Oura Ring Gen4 5 від 10 299 грн.32 пропозиції
Oura Ring Gen4 6 від 16 172 грн.75 пропозицій
Oura Ring Gen4 7 від 13 125 грн.82 пропозиції
Oura Ring Gen4 8 від 12 369 грн.115 пропозицій
Oura Ring Gen4 9 від 11 000 грн.133 пропозиції
Oura Ring Gen4 10 від 9 999 грн.136 пропозицій
Oura Ring Gen4 11 від 12 599 грн.102 пропозиції
Oura Ring Gen4 12 від 16 640 грн.72 пропозиції
Oura Ring Gen4 13 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 14 від 23 895 грн.4 пропозиції
Oura Ring Gen4 15 від 13 125 грн.15 пропозицій
Відеоогляди