Смарт кільце Oura Ring Gen4 4 (JZ90-54218-04)
![]() | Очікується у продажу Розмір: 14.9 мм, 44 EU, 4 США; Bluetooth: Bluetooth 5.0; пульсометр; HRV; температура тіла; рівень стресу; жіночий календар; Спортивні режими; Час роботи (днів): 8; Матеріал корпуса: титан; Захист від води: 100 WR / 10 ATM; Ширина (мм): 7.9; Товщина (мм): 2.88; |
Oura Ring Gen4 4 |
|
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Oura Ring Gen4 4
| Ціни на Oura Ring Gen4 4 |
|---|---|---|---|---|
| Oura Ring Gen4 5 | від 10 299 грн. | 20 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 6 | від 16 172 грн. | 59 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 7 | від 13 125 грн. | 69 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 8 | від 12 369 грн. | 100 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 9 | від 11 000 грн. | 117 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 10 | від 9 999 грн. | 118 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 11 | від 12 599 грн. | 85 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 12 | від 16 640 грн. | 60 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 13 | від 23 922 грн. | 4 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 14 | від 23 922 грн. | 4 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 15 | від 13 125 грн. | 14 пропозицій | ||
Відеоогляди