Литий диск Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x120 ET40 DIA76,9
Відео 2Фото 5 | від 20 493 до 26 978 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76.9 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Oxigin 14 Oxrock 55
Характеристики
Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x120 ET40 DIA76,9 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x120 ET40 DIA76,9
Сортувати
Oxigin 14 OXROCK Black Full Polish (BFP) (R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA76.9) | 21 899 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black OXVIERZEHN1022K140B | 23 321 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black | 24 132 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black Full Polished OXVIERZ | 26 071 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black Full Polished | 26 978 грн. |
Диски Oxigin 14 10x22 5x120 ET40 DIA76,9 (black full polished) (1002338997 | 20 493 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі