Литий диск Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x130 ET30 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 21 981 до 30 195 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x130 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x130 ET30 DIA66,6
Oxigin 18 Concave R21 W10.5 PCD5x130 ET30 DIA66.6 Black OXACHTZE10521H130B | 29 180 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W10.5 PCD5x130 ET30 DIA66.6 Black | 30 195 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x21 5x130 ET30 DIA66,6 (black) (1000842794) | 21 981 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі