Литий диск OZ Racing Superturismo GT 6,5x15/4x100 ET37 DIA68
Відео 10Фото 10 | від 11 539 до 14 959 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo GT 62
Характеристики
OZ Racing Superturismo GT 6,5x15/4x100 ET37 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo GT 6,5x15/4x100 ET37 DIA68
OZ Superturismo GT MB R15 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA68.1 | 14 959 грн. |
OZ Superturismo GT (6.5J x 15 4x100 ET37 DIA68.1 Grigio Corsa) | 11 539 грн. |
OZ Superturismo GT (6.5 J x 15 4x100 ET37 DIA68.1 MATT BLACK RED LETTERING | 11 539 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі