Вантажна шина Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2
Усі ціни 6 →Ozka KNK70 26.5 R25 203A2 | 75 370 грн. |
Шини Ozka KNK70 (индустриальная) 26,5 R25 203A2 28PR | 70 752 грн. |
Индустриальные шины Ozka KNK70 (индустриальная) 26.5 R25 203A2 28PR 100224 | 74 905 грн. |
Ozka KNK70 (26.5/R25 203A2) | 76 024 грн. |
Індустріальні шини Ozka KNK70 (індустріальна) 26.5 R25 203A2 28PR | 79 399 грн. |
Шина Ozka KNK70 (індустріальна) 26.50 R25 203A2 PR28 | 77 949 грн. |
Модификації Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2
Ціни на Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2 |
---|---|---|---|---|
Ozka KNK 70 20.5 R25 189A2 | від 48 128 грн. | 6 пропозицій | ||
Ozka KNK 70 23.5 R25 196A2 | від 70 312 грн. | 2 пропозиції | ||
Ozka KNK 70 26.5 R25 203A2 | від 70 752 грн. | 6 пропозицій | ||
Ozka KNK 70 26.5 R25 206A2 | від 80 859 грн. | 6 пропозицій |