Вантажна шина Mitas EM-60 23.5 R25 177B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas EM-60 23.5 R25 177B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas EM-60 23.5 R25 177B
Индустриальные шины Mitas EM-60 (индустриальная) 23.5 R25 177B 20PR 100155 | 80 529 грн. |
Індустріальні шини Mitas EM-60 (індустріальна) 23.5 R25 177B 20PR | 85 361 грн. |
Шина Mitas EM-60 (індустріальна) 23.50 R25 177B PR20 | 86 110 грн. |
Модификації Mitas EM-60 23.5 R25 177B
Ціни на Mitas EM-60 23.5 R25 177B |
---|---|---|---|---|
Mitas EM-60 15.5 R25 149B | від 34 121 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EM-60 23.5 R25 177B | від 80 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EM-60 23.5 R25 183B | від 90 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas EM-60 26.5 R25 192B | від 117 336 грн. | 1 пропозиція |