Змішувач Paffoni Rock RO106CR
Фото 3 |
Paffoni Rock RO106CR |
|
У комплекті із настінною пластиною з нержавіючої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Rock RO106CR
Змішувач настінний для раковини Paffoni Rock хром RO106CR | 15 101 грн. |
Настінний змішувач для раковини Paffoni Rock RO 106 CR | 11 384 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Rock вилив 24 см, хром (RO106CR) | 15 101 грн. |
Змішувач для раковини настінний Paffoni Rock (колір - хром), вилив 240 мм | 15 101 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →