Тример для бороди Panasonic ER-GB61 (ER-GB61-K503)
Відео 1Фото 12 |
Panasonic ER-GB61 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ER-GB61
Триммер для бороды и усов Panasonic ER-GB61-H503 | 2 527 грн. |
Тример для бороди та вусів Panasonic ER-GB61-H503 | 2 521 грн. |
Тример для бороди та вусів Panasonic ER-GB61-K503 | 2 074 грн. |
Триммер для бороды и усов Panasonic ER-GB61-K503 | 2 080 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →