ЖК-панель Panasonic TH-86SQE1-IG 86 "
Panasonic TH-86SQE1-IG 86 "
Діагональ:86 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Роз'єм Type C, Intel SDM слот для підключення необхідних пристроїв розширення.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Panasonic TH-86SQE1-IG 86 "
Монітор Panasonic TH-86SQE1-IG | 671 662 грн. |
Panasonic TH-86SQE1-IG | 655 280 грн. |
Panasonic TH-86SQE1-IG | 671 662 грн. |
Panasonic TH-86SQE1-IG | 688 044 грн. |
Модификації Panasonic TH-86SQE1-IG
Ціни на Panasonic TH-86SQE1-IG |
---|---|---|---|---|
Panasonic TH-55SQE1-IG 55 " | від 256 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Panasonic TH-65SQE1-IG 65 " | від 322 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Panasonic TH-75SQE1-IG 75 " | від 454 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Panasonic TH-86SQE1-IG 86 " | від 655 280 грн. | 4 пропозиції |