Сейф Paritet-K F.30CLI.50.E
Фото 6 |
Paritet-K F.30CLI.50.E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Купити Paritet-K F.30CLI.50.E
Усі ціни 25 →Сейф Griffon F.30CLI.50.E | 29 850 грн. |
Сейф огневзломостойкий Griffon F.30CLI.50.E | 26 282 грн. |
Сейф огне-взломостойкий GRIFFON F.30CLI.50.E | 27 960 грн. |
Сейф вогнезломостійкий GRIFFON F.30CLI.50.E F30CL I.50.E | 26 116 грн. |
Паритет-К F30CL I.50.E | 27 960 грн. |
В асортименті українського виробника Paritet-K представлені сейфи на будь-який смак і товщину гаманця. Універсальним рішенням зі скромними габаритами і привабливим цінником є модель F. 30CLI.50.E, яка забезпечує базовий рівень захисту вмісту.
Ємність
Внутрішній об'єм сейфа дорівнює 33 л. Багатьом ця цифра ні про що не скаже, тому розшифровуємо: модель здатна прийняти на борт кілька папок-реєстраторів для документів формату А4, велику суму «вічнозелених» купюр і ще в ній залишиться трошки місця під інші матеріальні цінності. Простір усередині сейфа поділено приблизно навпіл поличкою, яка за непотрібністю легко знімається.
На сторожі захисту
Товщина стінок корпусу виробу досягає 55 мм, двері — 95 мм, додатково вони посилені армованим бетоном з вогнетривкими властивостями. Взагалі ж, модель зарахована до сейфів з класом вогнестійкості 30Б, що гарантує схоронність вмісту протягом першої півгодини пожежі (при зовнішній температурі не більше 1100 °С). Додаткова ланка на сторожі захисту від впливу вогню — термострічка BASF по периметру дверей. Також сейф сертифікований за I класу зламостійкості.
Електронний замок
Система замикання Paritet-K F. 30CLI.50.E представлена п'ятьма ригелями (по 25 мм в діаметрі), які приводяться в дію силами електронного замка KG Group. Він, зі свого боку, захищений від вибивання і висвердлювання твердосплавної пластиною. А щоб зловмисники не викрали сейф разом з усіма цінностями, в його конструкції передбачені отвори під анкерні болти для кріплення виробу до підлоги (болти включені в комплектацію «з коробки»). Загалом за свої гроші модель є одним з найбільш збалансованих пропозицій на ринку поряд з побратимами: Paritet-K F. 30CLI.50.K з ключовим замком і Paritet-K F. 30CLI.50.C з кодовим механічним замком.
- Модель F30CLI.50.K — тип замку-ключовий
- Модель F30CLI.50.E — тип замку-електронний
Модификації Paritet-K F.30CLI.50.E
Ціни на Paritet-K F.30CLI.50.E |
---|---|---|---|---|
Paritet-K F.30CLI.30.K | від 14 436 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K F.30CLI.30.E | від 19 980 грн. | 31 пропозиція | ||
Paritet-K F.30CLI.30.C | від 14 580 грн. | 11 пропозицій | ||
Paritet-K F.30CLI.50.K | від 18 781 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K F.30CLI.50.E | від 26 116 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K F.30CLI.50.C | від 25 250 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K F.30CLI.70.K | від 24 389 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K F.30CLI.70.E | від 29 864 грн. | 19 пропозицій |