Сейф Paritet-K GRIFFON GG.500L.E
Paritet-K GRIFFON GG.500L.E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K GRIFFON GG.500L.E
Усі ціни 12 →Сейф Griffon GG.500L.E | 59 970 грн. |
Сейф оружейный Griffon GG.500.L.E CREAM | 56 372 грн. |
Сейф оружейный GRIFFON GG.500.L.E BROWN | 59 970 грн. |
Сейф збройовий GG.500.L.E CREAM | 52 468 грн. |
Сейф GRIFFON GG.500.LE CREAM | 59 970 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості сейфа Paritet-K GRIFFON GG.500L.E:
- Двері зроблені з куленепробивного скла (20 мм)
- Внутрішнє підсвічування
- Обробка килимовим покриттям
РекомендуємоПорівняти в таблиці →