Сейф Paritet-K L.60.K
Відео 1Фото 13 |
Paritet-K L.60.K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K L.60.K
Усі ціни 21 →Сейф Griffon L.60.K | 6 990 грн. |
Сейф офисный Griffon L.60.K | 6 571 грн. |
Сейф мебельный Паритет-К L.60.K (L60K) | 7 137 грн. |
Сейф офисный Griffon L.60.K | 6 990 грн. |
Сейф GRIFFON L.60.K | 6 116 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель L60K — без касової клітинки (трейзера)
- Модель LC60K — з касової осередком (трейзером)
Модификації Paritet-K L.60.K
Ціни на Paritet-K L.60.K |
---|---|---|---|---|
Paritet-K L.16.K | від 1 548 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K L.17.K | від 1 677 грн. | 27 пропозицій | ||
Paritet-K L.26.K | від 2 863 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K L.30.K | від 3 741 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K L.48.K | від 4 644 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K L.60.K | від 6 012 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →