Зварювальний інвертор Paton ProCUT-40
Відео 2Фото 8 | 28 499 грн. Купити! Плазморез Paton ProCUT-40 NEW 1064004012Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись в списокмої списки |
Paton ProCUT-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Paton Pro (профі)Порівняти в таблиці →
від 13 499 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 8 А, до 150 А, электрод до 3 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 19 999 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 200 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 11 999 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 10 А, до 200 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 26 999 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 30 999 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, від 210 В, змінний струм, дисплей
від 22 999 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 36 099 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 15 199 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 13 799 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 8 999 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 8 А, до 160 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 28 499 грн.
інвертор, зварювання: плазмова (PLASMA), струм зварювання: від 15 А, до 40 А, джерело живлення: 230 В, від 185 В, дисплей
від 23 499 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 22 186 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 15 А, до 350 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 44 999 грн.
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 15 А, до 500 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 34 999 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 15 А, до 315 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.4 мм, джерело живлення: 400 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 82 999 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 17 А, до 630 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 2 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 56 999 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 15 А, до 500 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.6 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 80 799 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 17 А, до 630 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 2 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 27 999 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 29 999 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 14 А, до 270 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 400 В, від 323 В, дисплей, снижение напряжения VRD
АксесуариВсі аксесуари для Paton ProCUT-40 →
Відеоогляди
Відеоогляд інверторних плазморізів PATON ProCUT-40 та StandardCUT-100-400V
19 січня 202318 948 переглядів
Плазморез PATON ProCUT-40 без плазматрона - обзор
16 лютого 2022984 перегляда
Як вибрати зварювальний апарат
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 324 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 30 А, до 180 А, электрод до 4 мм, дріт: від 0.8 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей
від 2 080 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 30 А, до 340 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей
інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, від 210 В, змінний струм, дисплей
від 3 750 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 285 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 110 В, дисплей
від 34 279 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), аргонове (TIG), струм зварювання: від 5 А, до 200 А, электрод до 4 мм, джерело живлення: 230 В, змінний струм, дисплей, снижение напряжения VRD
від 3 800 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 250 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 4 078 грн.
напівавтомат-інвертор, зварювання: напівавтомат (MIG/MAG), струм зварювання: від 40 А, до 120 А, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В
від 20 399 грн.
напівавтомат-інвертор, імпульсний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 12 А, до 250 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1.2 мм, джерело живлення: 230 В, від 160 В, дисплей, снижение напряжения VRD
від 6 227 грн.
напівавтомат-інвертор, синергетичний, зварювання: ручне дугове (ММА), напівавтомат (MIG/MAG), аргонове (TIG), струм зварювання: від 20 А, до 300 А, электрод до 5 мм, дріт: від 0.6 мм, до 1 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей
від 2 104 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 250 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 120 В, дисплей
від 2 543 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 280 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, від 120 В, дисплей
від 2 925 грн.
інвертор, зварювання: ручне дугове (ММА), струм зварювання: від 20 А, до 285 А, электрод до 5 мм, джерело живлення: 230 В, дисплей