Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ (PSF32GMDC10)
Фото 3 |
Patriot Memory LX microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ
Усі ціни 35 →Patriot LX Series microSDHC 32GB class 10 UHS-1 (PSF32GMDC10) | 144 грн. |
Карта памяти microSDHC (UHS-1) Patriot LX Series 32Gb class 10 PSF32GMDC10 | 183 грн. |
Карта пам`яті MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 Patriot LX (PSF32GMDC10) PSF32 | 141 грн. |
Patriot MicroSDHC 32GB UHS-I (Class 10) LX Series (card only) (PSF32GMDC10 | 139 грн. |
Patriot Карта памяті SDHC LX Series 32GB Class 10 UHS-I +SD-адаптер (PSF32 | 209 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 111 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 124 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 126 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 267 грн. | 81 пропозиція | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 200 ГБ | від 2 402 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →