Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x32Gb PSD432G32002S
Patriot Memory PSD432G32002S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x32Gb PSD432G32002S
Усі ціни 9 →DDR4 Patriot SL 32GB 3200MHz CL22 SODIMM (PSD432G32002S) | 3 212 грн. |
Модуль пам'яті Patriot 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (PSD432G32002S) 32 GB S | 3 248 грн. |
Пам'ять до ноутбука Patriot DDR4 3200 32GB SO-DIMM PSD432G32002S | 2 541 грн. |
Patriot 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (PSD432G32002S) | 2 522 грн. |
Patriot Signature Line SO-DIMM DDR4 3200MHz 32GB PSD432G32002S | 2 899 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →