Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266682
Patriot Memory PSD44G266682 2400 МГц CL16 2400 МГц CL17 2400 МГц CL17 з радіатором 2666 МГц CL19 512M x 8-bit 2666 МГц CL19 512M x 16-bit |
|
Доступний односторонній (одноранговий) модуль оперативної пам'яті об'ємом 4 GB, повністю відповідає стандарту DDR4-2666. Являє собою продукт базової цінової категорії і один з найдоступніших брендових модулів подібного об'єму на вітчизняному ринку. Орієнтований на використання в складі офісних, економічних домашніх і бюджетних ігрових систем. Підійде для робочих станцій початкового рівня.
Може застосовуватися для комплектації нових конфігурацій або модернізації існуючих комп'ютерів. Ефективна тактова частота 2666 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю 21,3 Гбіт/с.підтримується робота пари модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266682 в двоканальному режимі, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті.
Схема таймінгів на штатній тактовій частоті стандартна-CL19-19-19-43. Таким чином, реальної продуктивності цієї моделі цілком достатньо для більшості доступних комп'ютерних конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або CPU AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Низька напруга живлення 1,2 В гарантує МАЛЕ тепловиділення чіпів, тому такий модуль можна використовувати в щільних і слабо вентильованих збірках. Стандартна висота друкованої плати не створить проблем при установці повітряного процесорного кулера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266682
Усі ціни 13 →Patriot SoDIMM DDR4 4GB 2666 MHz PSD44G266682S | 779 грн. |
Модуль памяти PATRIOT Signature Line SO-DIMM DDR4 2666MHz 4GB (PSD44G26668 | 826 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 4GB 2666 MHz Patriot (PSD44G266682 | 785 грн. |
Patriot Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 4GB 2666 MHz Patriot (PSD4 | 785 грн. |
Patriot SoDIMM DDR4 4GB 2666 MHz (PSD44G266682S) psd44g266682s | 785 грн. |
Модификації Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb
Ціни на Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240082 | від 572 грн. | 29 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240081 | від 387 грн. | 24 пропозиції | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240041H | від 1 746 грн. | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266681 | від 386 грн. | 57 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266682 | від 579 грн. | 15 пропозицій |