Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G266681S
Patriot Memory PSD48G266681S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G266681S
Усі ціни 43 →Модуль пам`яті SO-DIMM 8GB/2666 DDR4 Patriot Signature Line (PSD48G266681S | 619 грн. |
Пам'ять для ноутбука PATRIOT DDR4 2666 8GB SO-DIMM (PSD48G266681S) PS | 764 грн. |
Память для ноутбуків Patriot 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz Signature Line (PS | 1 134 грн. |
PATRIOT DDR4-2666 8GB SO-DIMM (PSD48G266681S) | 764 грн. |
PATRIOT DDR4-2666 8GB SO-DIMM (PSD48G266681S) | 764 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G240081S | від 669 грн. | 31 пропозиція | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G266681S | від 619 грн. | 43 пропозиції | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G320081S | від 760 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →