Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G320081S
Patriot Memory PSD48G320081S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G320081S
Усі ціни 27 →Память для ноутбуків Patriot 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (PSD48G320081S) | 1 134 грн. |
ОЗУ Patriot DDR4 8GB 3200 (PSD48G320081S) PSD48G320081S | 772 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Patriot (PSD48G320081 | 1 012 грн. |
Patriot SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz PSD48G320081S | 829 грн. |
Модуль памяти SO-DIMM DDR4 8GB 3200 Patriot C22 PSD48G320081S | 793 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G240081S | від 669 грн. | 43 пропозиції | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G266681S | від 595 грн. | 55 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G320081S | від 769 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →