Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G266681
Відео 4 |
Patriot Memory PSD48G266681 |
|
Односторонній модуль оперативної пам'яті стандарту DDR4-2666 об'ємом 8 GB. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в складі офісних, багатоцільових домашніх і доступних ігрових комп'ютерів. Також може застосовуватися в конфігураціях робочих станцій базового рівня. Підійде для комплектації нових систем або модернізації існуючих ПК.
Ефективна тактова частота 2666 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю 21,3 Гбіт/с, якої достатньо для більшості професійних додатків, побутових завдань і геймінгу. можлива робота двох модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G266681 в двоканальному режимі, що вдвічі збільшує теоретичну пропускну здатність. Реальної продуктивності такого модуля цілком достатньо для більшості персональних комп'ютерів, побудованих на основі процесорів Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або CPU AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Скромна напруга живлення 1,2 В забезпечує мінімальне тепловиділення чіпів, що важливо для установки в щільних і слабо вентильованих збірках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G266681
Усі ціни 46 →Модуль пам`яті DDR4 8GB/2666 Patriot Signature Line (PSD48G266681) PSD48G2 | 638 грн. |
Пам'ять для ПК PATRIOT DDR4 2666 8GB (PSD48G266681) PSD48G266681 | 764 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 8 GB DDR4 2666 MHz Signature Line | 1 013 грн. |
PATRIOT DDR4-2666 8GB (PSD48G266681) | 764 грн. |
PATRIOT DDR4-2666 8GB (PSD48G266681) | 764 грн. |
1 1 2 2 |
Модификації Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G240081 | від 638 грн. | 31 пропозиція | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G266682H | від 3 077 грн. | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G266681 | від 638 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x8Gb PSD48G320081 | від 659 грн. | 45 пропозицій |
вывод : если хотите взять дешевую память ,берите самые дешевые и обычные самсунг , они надежные и гонятся все легко свыше 3000 с нормальными таймингами