Автохолодильник Vitol ThermoMix VBS-1030
Відео 1Фото 3 |
Vitol ThermoMix VBS-1030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol ThermoMix VBS-1030
Усі ціни 6 →Автохолодильник термоэлектрический Vitol VBS-1030 | 3 706 грн. |
Автохолодильник Vitol ThermoMix VBS-1030, 30л 31599 | 3 457 грн. |
Холодильник термоел 30 л VBS-1030 12V/220V 58W (VBS-1030) | 3 544 грн. |
Автохолодильник Vitol ThermoMix 12V/220V 58W 30 л (VBS-1030) | 3 820 грн. |
Автохолодильник с подогревом Vitol ThermoMix 30 л 12-220 В (VBS-1030) | 3 490 грн. |
Автохолодильник термоелектричний 30 л. VBS-1030 12V/220V 58W | 3 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →