Кухонна мийка Perfelli Felicinetto PGF 114-78 780x460
Perfelli Felicinetto PGF 114-78 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Felicinetto PGF 114-78 780x460
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli FELICINETTO PGF 114-78 LIGHT BEIGE 5902767150101 | 4 884 грн. |
Кухонна мийка Perfelli FELICINETTO PGF 114-78 WHITE | 5 834 грн. |
Perfelli Felicinetto Pgf 114-78 White | 5 187 грн. |
Perfelli FELICINETTO PGF 114-78 WHITE | 5 455 грн. |
Мойка кухонная Perfelli FELICINETTO PGF 114-78 LIGHT BEIGE | 4 884 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →