Змішувач Franke Novara Plus 115.0347.142
Фото 11 |
Franke Novara Plus 115.0347.142 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Novara Plus 115.0347.142
Усі ціни 237 →Змішувач для кухні Franke Novara-Plus онікс 115.0470.661 | 2 856 грн. |
Змішувач для кухні Franke Novara-Plus, хром (115.0347.142) 115.0347.142 | 2 407 грн. |
Franke Franke Novara Plus (115.0470.653) 115.0470.653 | 2 924 грн. |
Кухонный смеситель Franke Novara-Plus (115.0347.142) Хром 115.0347.142 | 2 604 грн. |
Змішувач для кухні Franke Novara-Plus білий (115.0470.658) 115.0470.658 | 3 065 грн. |
Продукція швейцарської компанії Franke приваблює стильним дизайном і бездоганним якістю. Змішувач Novara Plus — одна з візитних карток компанії.
Є з чого вибирати
Кран має класичну конструкцію глибиною 214 мм, акуратно виглядає в інтер'єрі кухні і підходить до всіх одинарним миття. Випускається в покритті з фраграніта в 7 кольорах і в хромі. Таке розмаїття спрощує підбір сантехніки і меблів в єдиному відтінку.
Змішувач встановлюється на горизонтальну поверхню. Врізається прямо в стільницю або мийку. Діаметр монтажного отвору становить 35 мм.
Не тільки красиво, але і надійно
Вилив можна повертати на 360º, що робить можливим використання змішувача на острівних частинах кухонь, а його висота 184 мм створює достатній простір для операцій з мийкою.
Багаторівневий аератор з захистом від накипу насичує струменя повітрям, роблячи їх більш м'якими і приємними.
Керамічний картридж здатний служити більше десяти років, оскільки виконаний по інноваційним технологіям, не піддається впливу жорсткої води і вапняних відкладень. Те ж стосується і латуні в корпусі. Вона довговічна і міцна, а значить, можна розраховувати на тривалу безпроблемну експлуатацію виробу.
Репутація Franke і адекватна якості вартість змішувача це гарантують.