Сковорідка Peterhof 15374-24 24 см
Peterhof 15374-24 22 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15374-24 24 см
Сковорода Peterhof PH-15374-24 ceramic | 595 грн. |
PETERHOF PH-15374-24 | 689 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15374-24 24 см чорна | 686 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15374-24 24 см чорна | 753 грн. |
Модификації Peterhof 15374-24
Ціни на Peterhof 15374-24 |
---|---|---|---|---|
Peterhof 15374-22 22 см | від 514 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof 15374-24 24 см | від 595 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →