Сковорідка Peterhof 15317-24 24 см
Peterhof 15317-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15317-24 24 см
Сковорода-сотейник 24 см ceramic Peterhof PH-15317-24 | 647 грн. |
PETERHOF PH-15317-24 | 1 188 грн. |
Сковорода з кришкою d=24 см Товарpeterhoff PH-15317-24 | 1 498 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15317-24 24 см | 1 237 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15317-24 24 см | 1 303 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →