Каструля Pepper Jasmine PR-2400-20
Pepper Jasmine PR-2400-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Jasmine PR-2400-20
Усі ціни 14 →Кастрюля Pepper Jasmine 3,3 л (PR-2400-20) PR-2400-20 | 611 грн. |
Каструля Pepper Jasmine 3,3 л (PR-2400-20) PR-2400-20 | 549 грн. |
Кастрюля Pepper Jasmine PR-2400-20, 3.3л 118168 | 611 грн. |
Pepper PR-2400-20 | 611 грн. |
Pepper Jasmine 20x11.5 см 3.3 л (PR-2400-20) Jasmine20x11.5см3.3л(PR-2400- | 549 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Jasmine PR-2400-20
Ціни на Pepper Jasmine PR-2400-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Jasmine PR-2400-16 | від 481 грн. | 16 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-18 | від 449 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-20 | від 549 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-22 | від 691 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →