Сковорідка Peterhof 25343-32 32x24 см чорний
Peterhof 25343-32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 25343-32 32x24 см чорний
Усі ціни 12 →Peterhof PH-25343-32 | 1 159 грн. |
PETERHOF PH-25343-32 MARBLE | 1 198 грн. |
PETERHOF PH-25343-32 MARBLE | 1 192 грн. |
Peterhof PH-25343-32 | 1 293 грн. |
Сковорода-гриль двостороння 32 см Peterhof PH-25343-32 | 1 092 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →