Сковорідка для млинців Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 см червоний
Berlinger Haus Burgundy BH-1272 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 см червоний
Усі ціни 11 →Млинниця Berlinger Haus Burgundy Metallic Line, 25 см (BH 1272N) | 789 грн. |
Сковорода для млинців Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 25 см (BH-1272 | 843 грн. |
Сковорода для блинов Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 25 см (BH-1272N | 843 грн. |
BerlingerHaus Metallic Line 25 см (BH-1272N) MetallicLine25см(BH-1272N) | 789 грн. |
Berlinger Haus BH-1272-N | 823 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →