Сковорідка Peterhof 15374-22 22 см
Peterhof 15374-22 22 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15374-22 22 см
Сковорода Peterhof PH-15374-22 ceramic | 514 грн. |
PETERHOF PH-15374-22 | 597 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15374-22 22 см чорна | 594 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15374-22 22 см чорна | 653 грн. |
Модификації Peterhof 15374-22
Ціни на Peterhof 15374-22 |
---|---|---|---|---|
Peterhof 15374-22 22 см | від 514 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof 15374-24 24 см | від 595 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →