Зимова шина Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R
Усі ціни 6 →Зимова шина PETLAS Fullgrip PT935 235/65R16C 115/113R | 4 300 грн. |
PETLAS Зимова шина PETLAS Fullgrip PT935 235/65R16C 115/113R | 4 321 грн. |
Шини Petlas Fullgrip PT935 235/65 R16 115/113R | 7 998 грн. |
Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R 42111 | 7 396 грн. |
Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R | 7 908 грн. |
Зимова шина PETLAS Fullgrip PT935 235/65R16C 115/113R | 4 782 грн. |
Купив у розмірі 205 65 р16с на Віваро лонг для міжобласних поїздок родиною. Твердо тримає трасу, повороти. По сніжній кашці та бруду гребе дуже добре. Тверда з боків (порівнював з Китайчиками, які продавлюються пальцями). Добре балансується. При обертанні колеса протектор самоочищується від сніжної кашки та бруду за рахунок малюнка протектора. Чи не галаслива на трасі. Доступна ціна. немає користуюся Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 121R менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R
Ціни на Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 115R | від 4 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 121R | від 3 877 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →