Літня шина Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R
Petlas Fullpower PT835 235/65 R16C 115/113R | 7 958 грн. |
Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R 42095 | 6 310 грн. |
Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R | 6 748 грн. |
Модификації Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R
Ціни на Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 115R | від 6 310 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas Full Power PT835 235/65 R16C 121R | від 3 648 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →