Літня шина Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W
Усі ціни 36 →Шина Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W XL | 2 983 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 225/55 ZR17 101W XL | 3 027 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 225/55 ZR17 101W XL | 2 998 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 (225/55R17 101W) | 2 937 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W XL | 3 320 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W
Ціни на Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 97W | від 3 073 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 97W Run Flat | від 4 382 грн. | 7 пропозицій | ||
Petlas Velox Sport PT741 225/55 R17 101W | від 2 914 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →