Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W 225/55 R17 101 W 225/55 R17 101 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W
Усі ціни 29 →Шина Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W XL | 2 950 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 225/55 R17 101W XL | 3 027 грн. |
Starmaxx Ultra Sport ST760 225/55 R17 101W XL | 3 300 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W | 3 276 грн. |
Летние шины Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 ZR17 101W Reinforced 10011502 | 3 113 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W
Ціни на Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W | від 2 843 грн. | 29 пропозицій | ||
Starmaxx Ultrasport ST760 225/55 R17 101W Run Flat | від 3 060 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →