Літня шина Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T
Усі ціни 35 →Шина Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107/105T | 2 908 грн. |
Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107/105T | 2 967 грн. |
Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107/105T | 3 300 грн. |
Petlas Fullpower PT835 205/65 R16C 107/105T | 3 314 грн. |
Petlas Full Power PT835 (205/65R16C 107T) | 2 907 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T
Ціни на Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Power PT835 205/65 R16C 107T | від 2 883 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →