Ліхтарик Petzl Pixa 1
Відео 4Фото 3 |
Petzl Pixa 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Pixa 1
Фонарь Petzl Pixa 1 (60 lm) black/yellow E78AHB 2 | 2 240 грн. |
Ліхтар Petzl PIXA 1 E78AHB 2 | 2 240 грн. |
Налобный фонарь Petzl Pixa 1 (E78AHB2) E78AHB2 | 2 240 грн. |
Ліхтар Petzl Pixa 1 (1052-E78AHB) | 2 240 грн. |
Налобний ліхтар Petzl PIXA 1 (E78AHB 2) | 2 240 грн. |
1. Живлення АА (R6). 2. Відмінна якість корпусу та головної гумки. 3. Широкий промінь, без яскравої плями. 4. Зручний перемикач режимів. 1. Висока ціна. 2. Один світлодіод! користуюся Petzl Pixa 1 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Petzl Pixa 1:
- Нахил голови
- Кріплення на каску в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Особисто мені люмени, ні про що не говорять...
У режимі 1 – струм споживання приблизно 140 mA, у режимі 2 – 440mA. Тому можна розрахувати час роботи акумуляторів. На моїх акумуляторах вийшло 20 та 6 годин відповідно.
Першого режиму цілком достатньо, для роботи та подорожей. Другий режим хороший для розрядки акумуляторів;
Ціна завищена, але альтернативи йому зараз на жаль – немає.