Ліхтарик Petzl Pixa 2
Відео 2Фото 4 |
Petzl Pixa 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Pixa 2
Усі ціни 9 →Фонарь Petzl PIXA 2 E78BHB 2 | 3 200 грн. |
Фонарь Petzl Pixa 2 (80 lm) black/yellow E78BHB 2 | 3 200 грн. |
Ліхтар Petzl PIXA 2 E78BHB 2 | 3 200 грн. |
Фонарик налобный Petzl Pixa 2 | 2 870 грн. |
Фонарь Petzl Pixa 2 E78BHB2 | 3 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Petzl Pixa 2:
- Нахил голови
- Кріплення на каску в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →