Морозильний лар Ardesto FRM-200MCH 200 л
Відео 1Фото 7 |
Ardesto FRM-200MCH |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto FRM-200MCH 200 л
Усі ціни 54 →ARDESTO FRM-200MCH | 6 962 грн. |
Морозильна скриня Ardesto FRM-200MCH | 7 999 грн. |
ARDESTO FRM-200MCH | 7 310 грн. |
Морозильна скриня Ardesto FRM-200MCH | 7 999 грн. |
ARDESTO FRM-200MCH | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto FRM-200MCH
Ціни на Ardesto FRM-200MCH |
---|---|---|---|---|
Ardesto FRM-145MCH 142 л | від 6 006 грн. | 48 пропозицій | ||
Ardesto FRM-200MCH 200 л | від 6 892 грн. | 56 пропозицій | ||
Ardesto FRM-300MCH 290 л | від 10 272 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto FRM-362MCH 362 л | від 13 490 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →