Морозильний лар EDLER ED-200A 195 л
EDLER ED-200A |
|
Класична морозильна скриня, яка може добре впоратися із завданнями тривалого зберігання продуктів. Горизонтальна конструкція низькотемпературної зони та верхнє розташування кришки дозволяють досягти оптимального балансу між продуктивністю та енергоспоживанням. За допомогою даного агрегату вдасться впевнено заморожувати по 9 кг/день. Енергоефективність відповідає класу А+. Морозильна скриня EDLER ED-200A зможе надійно працювати в умовах проблемної електромережі.
Висока герметичність низькотемпературного відділення забезпечує тривалий час автономного збереження холоду. Модель є досить компактною, 84.5x84.5х56.3 см, завдяки чому агрегат органічно увіллється до складу будь-якої кухонної лінії. Пристрій використовує найпростішу панель управління - механічний поворотний термостат легко налаштує ступінь охолодження. Блок керування отримав світлодіодну індикацію. У зоні заморозки передбачено вкладку у вигляді кошика. Завдяки кошиковій вставці можна забезпечити простий та швидкий доступ тим продуктам, які найчастіше використовуються. Дверна стулка має вбудовані ручки, вони розташовані з боків дверцят. Апарат працює із шумом до 41 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Купити EDLER ED-200A 195 л
Усі ціни 17 →Морозильна скриня EDLER ED-200A | 7 762 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-200A | 7 400 грн. |
Морозильный ларь Edler ED-200A | 7 963 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-200A | 7 776 грн. |
Морозильна скриня edler ed-200a | 8 220 грн. |
Гарна скриня як ззовні так і всередині. Показала собі добре все морозити й досить швидко бо ця модель для тропічного клімату то в нас працює ще краще й швидше! Є отвір для стоку води вихід ззаду камери що як на мою думку трішки неудобно якщо вона поставлена щільно до стіни та меблів! А взагалі модель гарна! Гарна ціна та досить продуктивна! Механічний регулятор! Високий клас термоізоляції! Не виявлено! |
Модификації EDLER ED-200A
Ціни на EDLER ED-200A |
---|---|---|---|---|
EDLER ED-150A 142 л | від 6 499 грн. | 6 пропозицій | ||
EDLER ED-200A 195 л | від 7 390 грн. | 18 пропозицій | ||
EDLER ED-250A 242 л | від 8 600 грн. | 3 пропозиції |