Соковитискач Philco PHJE 5010
Фото 4 |
Philco PHJE 5010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philco PHJE 5010
Усі ціни 27 →Philco Philco PHJE 5010 | 4 699 грн. |
Соковитискач Philco PHJE 5010 | 3 556 грн. |
Соковитискач центробіжний Philco Phje 5010 | 3 643 грн. |
Соковижималка Philco PHJE 5010 | 3 699 грн. |
Соковичавниця Philco Phje 5010 | 3 623 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →