Соковитискач Panasonic MJ-CB600 (MJ-CB600STQ)
Фото 9 |
Panasonic MJ-CB600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic MJ-CB600
Усі ціни 28 →Panasonic Panasonic MJ-CB600STQ | 4 999 грн. |
Соковитискач Panasonic MJ-CB600STQ | 3 999 грн. |
Соковитискач Panasonic MJ-CB600STQ | 4 870 грн. |
Соковижималка відцентрова Panasonic MJ-CB600STQ | 3 999 грн. |
Соковитискач центробіжний Panasonic MJ-CB600 | 5 092 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →