Електрочайник Philco PHWK 2010 3000 Вт 1.7 л
Фото 6 |
Philco PHWK 2010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philco PHWK 2010 3000 Вт 1.7 л
Усі ціни 9 →Електрочайник Philco PHWK 2010 | 2 364 грн. |
Електрочайник Philco Phwk 2010 | 2 421 грн. |
Електрочайник Philco PHWK 2011 | 2 308 грн. |
Електрочайник Philco PHWK 2012 | 2 364 грн. |
Електрочайник Philco PHWK 2011 | 2 364 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості електрочайника Philco PHWK 2010:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →