Кавоварка Philips EP0820 чорний (EP0820/00)
Фото 6 |
Philips EP0820 чорний графіт чорний |
|
Автоматична кавоварка виробництва 2022 відноситься до початкових рішень бренду Philips і призначається насамперед для цінителів чорної кави. Разом з тим, модель оснащена також класичним ручним капучинатором для приготування популярних напоїв з молоком. Як і належить кавовим автоматам, тут є керамічні жорна з 12 ступенями помелу зерна, бункером на 275 грам та робочим ресурсом у 20 тисяч чашок.
Набір автопрограм обмежується еспресо та кавою (якщо не враховувати режим гарячої води) та передбачає можливість відразу ж вибрати подвійну порцію кожного з них. Для регулювання смакових якостей напоїв запропоновано меню My Coffee Choice, яке дозволяє задати міцність (кількість зерна) та об'єм: є по 3 налаштування для кожної опції. Для взаємодії з кавоваркою Philips EP0820 запропоновано сенсорну панель керування з дисплеєм та наочною індикацією. Підвищити зручність експлуатації покликана система самоочищення з автоматичним видаленням накипу, наявність легкознімної варильної групи, а також можливість миття деяких компонентів приладу (наприклад, лотка для крапель) у посудомийці, що помітно спростити догляд.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips EP0820 чорний
Усі ціни 17 →Philips EP0820/00 | 11 999 грн. |
Кавомашина Philips Series 800 EP0820/00 | 11 489 грн. |
PHILIPS EP0820/00 | 11 085 грн. |
Philips Series 800 EP0820/00 | 12 999 грн. |
Кавоварка Philips EP0820/00 | 11 928 грн. |
Модификації Philips EP0820
Ціни на Philips EP0820 |
---|---|---|---|---|
Philips EP082Series 800 4/00 графіт | від 12 948 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips EP0820 чорний | від 11 085 грн. | 17 пропозицій |